Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je posetio Trebinje i istakao važnost kapitalnih projekata koji su doprineli razvoju grada u poslednjih 15 godina. On je naveo da se traži projekat koji će dodatno unaprediti Trebinje i učiniti ga prepoznatljivim u regionu. Dodik je pohvalio završetak bolnice i istakao da će ona pozitivno uticati na razvoj zdravstvenog turizma u gradu. Gradonačelnik Trebinja, Mirko Ćurić, zahvalio se Dodiku na podršci koju lokalna zajednica dobija od predsednika Srpske, posebno u oblasti porodice i kulture. Takođe, razgovarali su i o projektu obilaznice oko grada, kao i o novoj bolnici koja predstavlja najveću investiciju od osnivanja Republike Srpske na području Trebinja.
Da Trebinje bude nezaobilazan i prepoznatljiv grad u regionu, da se razvije zdravstveni turizam

Podeli vest



