Potpredsjednik Vlade i ministar unutarnjih poslova Ivica Dačić izjavio je večeras da je policija uhitila dvije osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja, navodi se u priopćenju MUP-a.
„Policija je uhitila dvije osobe, od kojih je jedna iznajmila garažu u kojoj je pronađena velika količina oružja. Nastavlja se daljnji rad na razotkrivanju umiješanosti drugih osoba i motiva, te zbog toga nećemo objaviti identitet uhićenih – izjavio je ministar Dačić.
Policija je uhićenike privela tijekom pokušaja bijega iz Srbije, dodao je Dačić.
Pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova u Beogradu 26. rujna otkrili su veću količinu oružja i minsko-eksplozivnih naprava u garaži na Novom Beogradu.
BONUS VIDEO:




