Emotivan nastup Selin Dion na otvaranju Olimpijade

Dajana Tomašević avatar

Samo mesec dana nakon snimaka na kojima je Selin Dion pokazala da je pretrpela bolove, sinoć je zablistala punim sjajem na otvaranju Olimpijskih igara u Parizu. Njen nastup je bio inspirativan primer svima o tome kako se suočiti sa preprekama i nastaviti raditi najbolje što možete.

Ovo je bio prvi javni nastup Selin Dion u poslednje četiri godine, a ni jaka kiša nije pokvarila spektakl koji je priredila. Ceremoniju je zatvorila izvođenjem klasike francuske šansonjerke Edit Pjaf „L’Hymne à l’amour“, što je izazvalo mnoge emocije kod gledalaca i njenih fanova.

Na društvenim mrežama su se odmah nakon nastupa pojavili brojni komentari oduševljenja, sa ljudima koji su izražavali svoje emocije i divljenje prema Selin Dion. Njena emotivna izvedba izazvala je suze kod mnogih i pokazala koliko je njena muzika emotivno snažna.

Podsetimo, pre dve godine Selin Dion je otkazala turneju i povukla se iz javnog života zbog svojih zdravstvenih problema. Boluje od „sindroma ukočene osobe“, koji uzrokuje teške grčeve mišića i otežava joj nastupe. Međutim, sinoćnji nastup je pokazao da je Selin Dion i dalje kraljica muzike i da se nije predala.

Pored Selin Dion, na ceremoniji otvaranja Olimpijskih igara nastupila je i Lejdi Gaga, koja je izvela pesmu „Mon Truc en Plumes“. Ceremonija je bila spektakularna, sa oko tri hiljade plesača, glumaca i muzičara koji su učestvovali u muzičkom delu ceremonije.

Selina Dion je pokazala svetu svoju snagu i talent, inspirišući sve prisutne da se izbore sa svim preprekama i nastave raditi ono što vole. Njen emotivni nastup će se zasigurno dugo pamtiti i ostati upamćen kao jedan od najemotivnijih trenutaka otvaranja Olimpijskih igara u Parizu.

Dajana Tomašević avatar

izbor urednika