Er Srbija od danas dva puta nedeljno do Šangaja

Slobodan Nikolić avatar

Er Srbija, srpska nacionalna avio-kompanija, uspostavila je danas direktnu avio-liniju između Beograda i Šangaja, Kine. Letovi će se odvijati dva puta nedeljno tokom zimske sezone, utorkom i subotom, dok će letovi iz Šangaja za Beograd biti sredom i nedeljom. Ova nova linija će biti aktivna i tokom naredne letnje sezone, koja počinje 30. marta. Generalni direktor Er Srbije, Jirži Marek, izrazio je zadovoljstvo zbog uspostavljanja ove nove linije, ističući važnost Šangaja kao dinamičnog grada i značajnog poslovnog i kulturnog centra. Ova nova linija omogućiće putnicima iz Srbije i regiona Zapadnog Balkana brže i udobnije putovanje do Kine, dok će omogućiti i kineskim turistima i poslovnim ljudima lakši dolazak u Srbiju i druge evropske gradove do kojih Er Srbija saobraća.

Slobodan Nikolić avatar

izbor urednika