Fudbalski klub Crvena zvezda imao je sreće prilikom žreba za plej-of Lige šampiona jer su izbegli jake klubove poput Galatasaraya i Sparte iz Praga. Umesto toga, igraće protiv pobednika dvomeča između Bodo/Glimt i Jagelonije. Direktori i ostali članovi kluba pratili su žreb zajedno i bili zadovoljni protivnikom, verujući da će njihovi igrači uspeti da ih eliminiraju. Prvi meč će se odigrati na strani, dok će se revanš odigrati na stadionu „Marakana“ u Beogradu. Trener Vladan Milojević izjavio je da je srećan što će imati priliku da igraju pred svojim navijačima. Svi članovi kluba su bili zadovoljni žrebom i spremni su za izazov u narednom kolu Lige šampiona.
FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić

Podeli vest



