Premijer Srbije Miloš Vučević pozvao je vinare da iskoriste programe koje država daje kako bi pojačali svoje kapacitete na Grožđebalu. Na tom događaju, Vučević je istaknuo važnost vinograda za proizvodnju vina te je pohvalio organizaciju ovogodišnjeg Grožđebala u Sremskim Karlovcima. Također je najavio podsticaje Ministarstva privrede za vinarije i poticao prisutne da iskoriste te programe. Vučević je istaknuo da nam nedostaju vinogradi te je poručio vinarima da se prijave za subvencije kako bi unaprijedili svoje poslovanje. Grožđe ove godine dobro za proizvodnju vina zbog sunčanih dana, te je premijer pozvao sve da posjete Sremske Karlovce te podrže domaću vinarsku industriju.
Ministarstvo privrede u dogovoru sa predsednikom sprema subvencije (FOTO)

Podeli vest



