Tri mjeseca nakon proglašenja vanredne situacije zbog opasnosti od klizišta u Priboju, situacija se smirila i vanredna situacija je ukinuta. Klizište je prijetilo oštećenjem putne infrastrukture, verskih i stambenih objekata, ali intervencijom nadležnih preduzeća, posebno Puteva Užice, situacija je stavljena pod kontrolu. Načelnik Štaba za vanredne situacije opštine Priboj Boris Mrdović izjavio je da je sanacija završena, te da je vanredna situacija ukinuta. Vanredna situacija je uvedena 4. decembra zbog obilnih pljuskova koji su pokrenuli klizište, koje se pojavilo prvi put prije 20 godina.
Nakon skoro tri meseca ukinuta vanredna situacija u Priboju

Podeli vest



