Natho: Navijači su dugo čekali da uživaju! Zubairu: Gol za roditelje

Zoran Đukić avatar

Fudbaleri Partizana Bibars Natho i Ibrahim Zubairu izrazili su svoje zadovoljstvo nakon nedavne pobede protiv Tekstilaca u 11. kolu Superlige Srbije. Tim je uspeo da ostvari drugu uzastopnu pobedu, najavivši izlazak iz krize nakon što je Savo Milošević ponovo preuzeo mesto na klupi. Natho, koji je postigao jedan pogodak, istakao je važnost preuzimanja odgovornosti i rada ka ostvarenju pobede. Zubairu je također bio jedan od strelaca na utakmici, a svoj gol posvetio je roditeljima. Fudbaleri su ponosni na svoj uspeh i raduju se što su obradovali navijače, koji su dugo čekali da vide dobru igru i rezultate. Partizan će u narednom kolu gostovati Novom Pazaru, a igrači se nadaju nastavku uspeha i postizanju još golova i asistencija. Ovo je važan period za tim, ali su fudbaleri spremni za izazove i veruju u svoje mogućnosti.

Zoran Đukić avatar

izbor urednika