U Beogradu je otkriven šokantan slučaj nakon što je M. M. (39), porodilja u teškom stanju, dovezena u Ginekološko-akušersku kliniku „Višegradska“. Prijem ove žene u bolnicu prijavljen je Ministarstvu unutrašnjih poslova, nakon čega je policija započela dalju istragu. Istraga je dovela policiju do stana na Vračaru, gdje je M. M. živjela. U stanu su pronašli mrtvu bebu.
Ispred zgrade na Vračaru u kojoj se desio nezapamćen zločin novinari su naišli na porodiljinog komšiju, koji je bio u šoku, te nam je otkrio jezive detalje o porodilji.
„Viđao sam ženu sa stomakom, čak smo ponekad i popričali, rekla mi je da nosi blizance. Tu gde se ta tragedija desila je stan na dan, tu je porodilja spavala. Gde je ljudi moji druga beba, da nije ona bačena u kontajneru, ako su ovu jednu našli u stanu. Ne znam šta više da vam kažem, ne prestajem da plačem otkako sam čuo ovo. Ništa nije delovalo kao da će se tako nešto desiti, ona je izgledala normalno i normalno se ponašala. Ne znam kako nisam ranije nešto čudno primetio, evo ne jasno mi je . Po porodilju je došao sinoć neki čovek, kojeg do tada nisam viđao ovde“ – rekao je plačući čovek za Republiku.
Podsjećamo, prema nezvaničnim informacijama, M. M. se porodila u svom stanu pre nedelju dana, ali je na početku istrage tvrdila da je svoju bebu rodila mrtvu, zatim je tvrdila da ju je bacila u kontejner. Kasnije je promijenila iskaz i otkrila policiji da je tijelo bebe još uvijek u stanu. Sinoć su na teren izašli forenzičari, policija i pogrebno preduzeće kako bi obavili sve neophodne radnje na mjestu događaja. Porodilja M. M. je trenutno životno ugrožena i nalazi se u bolnici, gdje se ljekari bore za njen život.
U drugoj vijesti, devojčica iz Bijelog Polja i maloljetna Banjalučanka u novembru prošle godine našle su se na meti J.P, koji ih je, nakon što im se lažno predstavio na društvenoj mreži Instagram, naterao da mu pošalju svoje eksplicitne fotografije.




