Očekuje se haos na naplatnim stanicama

Aleksandar Radosavljević avatar

Pojačan intenzitet saobraćaja na naplatnoj rampi „Pakovraće”

Tokom novogodišnjih i božićnih praznika, intenzitet saobraćaja na putevima zapadne Srbije se povećao, a posebno na naplatnoj rampi „Pakovraće”, na ulasku na auto-put „Miloš Veliki”. Od jutros u sedam časova pa do 15 časova, ovom naplatnom rampom prošlo je 6.950 vozila.

Šefica deonice auto-puta, Dragana Petković, istakla je da rade sa pojačanim kapacitetom, te da su sve naplatne trake otvorene, a angažovan je i veći broj inkasanata kako bi se ubrzao proces naplate putarine. Prema njenim rečima, najveći protok saobraćaja na naplatnoj stanici „Pakovraće” očekuje se tokom sutrašnjeg dana.

Očekuje se pojačan intenzitet saobraćaja na svim putnim pravcima tokom sutrašnjeg dana.

Nadamo se da će se situacija normalizovati i da će vozači bez problema moći da prođu kroz naplatnu rampu „Pakovraće” i nastave svoje putovanje.

Aleksandar Radosavljević avatar

izbor urednika