Oglasila se majka Nebojše S. koji je pao s mosta Duga

Aleksandar Radosavljević avatar

Nebojša. S. (33) je pao sa ograde mosta Duga u Novom Sadu prekjuče oko tri sata posle ponoći, a njegova majka i dalje ne zna ništa o njemu.

Prema informacijama dobijenim od dobro obaveštenih izvora istrage, Nebojša. S. i njegov prijatelj V. R. (26) su se vraćali iz izlaska u centru grada, kada se Nebojša popeo na ogradu mosta i krenuo da šeta po njoj, ali se okliznuo i pao.

Dan nakon ovog tragičnog događaja, majka Nebojše i dalje čeka bilo kakvu informaciju o svom sinu.

„Još uvek ništa ne znam… Nebojša, javi se majci!“, napisala je majka na Fejsbuku.

Sigurnosne kamere su potvrdile da V. R. govori istinu, ali Nebojša S. nije pronađen u reci.

Majka i dalje moli za pomoć i nada se da će njen sin biti pronađen. Ovo je veoma teško vreme za nju, ali ona ne gubi nadu da će se njen sin vratiti kući.

Očajna majka je prekjuče uveče na svom Facebook profilu napisala, „Još nema vesti o mom sinu. Molim sve koji imaju bilo kakvu informaciju da mi se jave. Hvala svima na podršci.“

Nakon što se ova vest proširila društvenim mrežama, ljudi su počeli da šire vest dalje i da se organizuju kako bi pomogli u potrazi za Nebojšom.

Policija je takođe angažovana na ovom slučaju i traga za Nestalom osobom, nadajući se da će ga uskoro pronaći.

Veliki broj ljudi se pridružio potrazi, organizovanih pretraga i molitava kako bi podržali majku u ovom teškom vremenu.

U međuvremenu, V. R. je pružio podršku majci i porodici Nebojše i izrazio svoje duboko žaljenje zbog cele situacije.

„Nebojša je bio odličan čovek, uzoran prijatelj i treba da se vrati kući. Nadamo se da će policija uskoro pronaći neku informaciju koja će dovesti do njegovog pronalaska“, rekao je V.R.

Nadamo se da će policija uskoro pronaći Nebojšu i dovesti ga kući svojoj majci. Ovo je teško vreme za svoje koji poznaju Nebojšu, ali se nadamo najboljem.

Aleksandar Radosavljević avatar

izbor urednika