Predstavnici Ministarstva poljoprivrede na sajmu „Interagro 2024“ u Bijeljini

Slobodan Nikolić avatar

Državna sekretarka u Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Livija Pavićević je danas otvorila 22. Međunarodni sajam poljoprivrede, lova i ribolova „Interagro 2024“ u Bijeljini. Ona je istakla važnost ovakvih manifestacija za proizvođače, domaće i strane investitore, jer im pružaju priliku da se upoznaju sa novim mogućnostima saradnje i najnovijim dostignućima u poljoprivredi. Pavićević je naglasila da su poljoprivredni sajmovi važni i za sprovođenje agrarne politike jer omogućavaju razmenu iskustava i saveta, što doprinosi unapređenju poljoprivrede i privrede. Sajam je otvoren za posetioce koji žele da se informišu o novostima u poljoprivredi i agrarnoj struci.

Slobodan Nikolić avatar

izbor urednika