Policija u Novom Sadu zaplenila 52 kilograma marihuane i uhapsila dvojicu osumnjičenih za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Inspektori kriminalističke policije su pronašli pakete sa 38 kilograma marihuane u automobilu A. S. (1990) iz Raške, te novac za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika. Uhapšeni su prebačeni istražnom sudiji na saslušanje. Ovo predstavlja još jedan uspešan korak u borbi protiv trgovine drogom u Srbiji.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu zaplenili 52 kilograma marihuane

Podeli vest



