Predsednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković sastao se danas s predstavnicima delegacije Evropske banke za obnovu i razvoj u Banjaluci. Višković je poželeo dobrodošlicu novoj direktorki Steli Melnik i izrazio nadu u uspešnu saradnju zasnovanu na partnerskim odnosima. Na sastanku je istaknuto da su dosadašnji projekti uspešno realizovani zahvaljujući dobroj saradnji, dok se trenutno pregovara o nekoliko novih projekata. Detalji o sastanku su dostupni korisnicima Tanjugovih servisa.
Radovan Višković sastao se sa delegacijom EBRD u Banjaluci
Podeli vest



