Denver Nagetsi su u problemima pred početak nove sezone u NBA ligi. Ekipa je izgubila četiri uzastopna meča tokom priprema u predsezoni, što je izazvalo zabrinutost među navijačima. Trener Majk Meloun, međutim, poručuje da nema mesta panici i da će tim moći da napreduje kada su svi igrači zdravi i igraju.
Tokom priprema u predsezoni, Denver Nagetsi su izgubili oba meča od Bostona u Abu Dabiju, kao i od Oklahome rezultatom 124:94 i Finiksa rezultatom 118:114. Ovi porazi su uzrokovali zabrinutost među navijačima, posebno nakon meča protiv Oklahome gde su imali čak 38 izgubljenih lopti.
Trener Majk Meloun ističe da je najveća briga tima smanjivanje broja izgubljenih lopti i sprečavanje protivnika da postižu lake poene u tranziciji. Trener je izrazio optimizam da će se tim popraviti kako sezona bude odmicala, posebno kada svi igrači budu zdravi i u punom sastavu.
Nakon niza poraza tokom priprema, Denver Nagetsi imaju još samo dva testa pre početka sezone 23. oktobra. Naredni meč će odigrati protiv Minesote 18. oktobra, gde će imati priliku da pokažu poboljšanja i prekinu niz poraza.
Iako su rezultati tokom predsezone bili razočaravajući, trener Majk Meloun poručuje da nema mesta panici i da veruje u potencijal svog tima. Navijači Denver Nagetsa nadaće se da će se ekipa oporaviti i pokazati svoju snagu tokom nove sezone u NBA ligi.




