Policija u Subotici isključila je 21-godišnjeg vozača iz saobraćaja zbog teških saobraćajnih prekršaja. Tokom kontrole u Bačkoj Topoli, policija je primetila da vozi „BMW“ pod uticajem amfetamina i bez vozačke dozvole koja mu je već bila oduzeta zbog akumuliranih kazni. Prethodno mu je već oduzet automobil zbog težih prekršaja za koje je bio pravnosnažno osuđen. Vozač je zadržan, a protiv njega će biti podneta prekršajna prijava.
U Subotici isključen dvadesetjednogodišnji vozač iz saobraćaja zbog više prekršaja
Podeli vest



