Članak govori o braći Urošu i Milošu Panić koji se nalaze u bekstvu od početka februara, kada je policija otkrila da su podvodili devojke u stanovima u Beogradu. Oni su pobegli tokom pretresa stanova u kojima su se devojke prostituisale i od tada su nedostupni srpskoj policiji. Veruje se da su pobegli u Hrvatsku, a snimak na internetu pokazuje Uroša Panića u centru Zagreba kako daje izjavu za medije. Osumnjičeni su teretili za posredovanje u prostituciji i trgovinu ljudima, a finansijska istraga je pokrenuta jer su, prema sumnjama, zaradili velike cifre od podvođenja devojaka. Braći Panić je zaprećena kazna zatvora od 3 do 12 godina za trgovinu ljudima i 6 godina za posredovanje u prostituciji.
UŽIVANCIJA U BEKSTVU Braća Panić tri meseca nedostupni policiji, jedan snimljen u centru Zagreba

Podeli vest



