Košarkaši Partizana su igrali protiv Igokee i pobijedili rezultatom 94:85, postavivši sebe u poziciju da se plasiraju u polufinale regionalnog šampionata. U polufinalu ih čeka Budućnost iz Podgorice. Susret je odigran u dvorani Laktaši, a sudili su Damir Javor, Tomislav Hordov i Miloš Koljenšić. Igokea je igrala sa sastavom koji je uključivao igrače poput Kondića, Boškovića, Filipovića, Stankovića, Aćimovića i drugih, dok je Partizan nastupio sa Smitom, Ledejem, Avramovićem, Koprivicom, Panterom, Kaboklom, Kaminskim, Smailagićem, Nanelijem, Trifunovićem, Anđušićem i Ponjitkom.
Partizan je u prvom meču s lakoćom savladao Igokeu, stvarajući rani dvocifreni plus koji je malo razmrdao domaći tim. Očigledno je da je trener Partizana, Željko Obradović, imao čvrstu strategiju za ovaj susret. Ključni igrači za Partizan bili su Zek Ledej, koji je ubacio nekoliko trojki, i mladi Mario Nakić koji je bio najveća pretnja za Igokeu.
Pre meča, trener Obradović je odabrao startnu postavu koja je uključivala Smita, Koprivicu, Ledeja, Nanelija i Ponjitku. Očekivalo se da će Partizan sigurnom igrom osigurati pobjedu protiv neugodnog protivnika. Obradović je istaknuo važnost maksimalnog poštovanja domaćeg tima i visoke razine koncentracije kako bi se došlo do pobjede.
Partizan je imao uspješnu sezonu, a pobjeda protiv Igokee ih približava plasmanu u polufinale. Budućnost iz Podgorice već ih čeka u tom krugu natjecanja, a očekuje se da će Partizan pružiti još jednu kvalitetnu predstavu kako bi ostvarili plasman među najbolje. Utakmica između Partizana i Igokee bila je zanimljiva i puna akcije, a crno-beli su pokazali svoju odličnu formu i borbenost koja će im biti ključna za daljnji uspjeh.




